Czas pracy

foto

Zobacz kto rozlicza czas pracy w koronawirus nowe rozporządzenie

Zobacz kto rozlicza czas pracy w koronawirus - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, które obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza przemiany w zakresie sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji między innymi z aspektu czasu pracy. Dokumentację taką powinno się tworzyć osobno dla każdego pracownika - w formie tradycyjnej czyli elektronicznej. Do nowych wymogów powinno się uregulować wygląd.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-06-10
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Mobbing i dyskryminacja jako elementy

Mobbing i dyskryminacja jako elementy godzące w warunki BHP. W języku angielskim mob oznacza napadać na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, jakie mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, których celem jest wyrządzenie psychicznego i kiedy niekiedy fizycznego.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-04-30
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

foto

Delegacje podróże służbowe 2020

Delegacje podróże służbowe 2020 limity hotelowe kiedy można je przekroczyć przykłady praktyczne zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji polskich i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe także interpretacje organów podatkowych, jakże tak jak rozbieżności w stosowaniu artykułów dotyczących podróży służbowych przez organy piszczałkowe podatkowe, sądy i podatników. Prowadzone szkolenie.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-02-21
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 podatki umowa zlecenie