Podatki

foto

kontach księgi głównej wynik finansowy Artykuł

kontach księgi głównej wynik finansowy. Artykuł niezbędny każdemu księgowemu jednostki budżetowej i znacznie poszerzone opisy użyteczne poradnika. obejmuje propozycje księgowań operacji zgrupowanych z centralizacją rozliczeń podatku Vat w placówkach samorządu terytorialnego. Autor artykułu, zahartowany specjalista z aspektu rachunkowości.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-06-10
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Upewnij się do którego zwrot

Upewnij się do którego zwrot podatku - wpis o podatkach jest przekazanie teoretycznej i praktycznej informacji w obszarze procedury odzyskiwania podatku VAT naliczonego w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej. W trakcie wpisu o podatkach szczególny ścisk zostanie umiejscowiony na przygotowanie uczestników wpisu o podatkach do samodzielnego i.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-06-01
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Upewnij się ile zwrot podatku za małżonka wpis o podatkach

Upewnij się ile zwrot podatku za małżonka - wpis o podatkach jest przekazanie teoretycznej i praktycznej znajomości w zakresie procedury odzyskiwania podatku VAT naliczonego w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej. W trakcie wpisu o podatkach szczególny nacisk zostanie położony na przygotowanie uczestników wpisu o podatkach do samodzielnego i prawidłowego złożenia wniosku VAT-REF. Uczestnicy warsztatów poznają szczególne regulacje złączone z odzyskiwaniem podatku VAT na terytorium.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-27
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Tarcza antykryzysowa i jakie zaliczki na podatek dochodowy

Tarcza antykryzysowa i jakie zaliczki na podatek dochodowy na niekorzyść podatników sejm odrzucił wskazaną poprzez senat poprawkę ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach połączonych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych również wywołanych nimi sytuacji kryzysowych dodatkowo niektórych innych ustaw. Pozwoliłaby ona w przypadku obowiązywania stanu zagrożenia.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-25
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Tarcza antykryzysowa i czy zaliczka na podatek dochodowy jest

Tarcza antykryzysowa i czy zaliczka na podatek dochodowy jest kosztem uzyskania przychodu na niekorzyść podatników sejm odrzucił wskazaną poprzez senat poprawkę ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach połączonych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych także niektórych innych ustaw.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

COVID19 i dochody rachunkowe i podatkowe własne

COVID-19 i dochody rachunkowe i podatkowe własne gminy gus 31 marca 2020 roku weszły w życie przepisy szczególne regulujące prowadzenie postępowań podatkowych w czasach epidemii COVID-19. Ustawodawca wprowadził zarówno nowe rozwiązania w przedmiocie dochodzenia i windykowania podatków i należności publicznoprawnych. Obowiązują tak jak nowe przepisy w.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

rozporządzenie podatki lokalne i Projektowanie kolejności

rozporządzenie podatki lokalne i Projektowanie kolejności faz rozliczeń kosztów świadczeń wewnętrznych. Cykl dwóch artykułów prezentujących zadania nowoczesnego controllingu w przedsiębiorstwach produkcyjnych. W artykule będą omawiane wybrane zadania wyłącznie z aspektu zawansowanych technik controllingu. Pierwsza kwant obejmuje obszar rachunku kosztów, a druga budżetowania.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-04-17
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Rozliczanie podatku od towarów

Rozliczanie podatku od towarów i usług w spedycji. Specyfika branży transportowej powoduje, że osoby zaczynające pracę na wymienionych stanowiskach ogromnie często nie wiedzą, co się do nich właściwie mówi. Z pomocą przychodzi poniższy mini-słownik najczęstszych zwrotów i wyrażeń, które występują w rozmowach między.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-04-16
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

foto

Rozliczenie zwrotu świadczeń alimentacyjnych w jednostce

Rozliczenie zwrotu świadczeń alimentacyjnych w jednostce. Artykuł niezbędny każdemu księgowemu jednostki budżetowej i znacznie poszerzone opisy użyteczne poradnika. obejmuje propozycje księgowań operacji powiązanych z centralizacją rozliczeń podatku Vat w placówkach samorządu terytorialnego. Autor artykułu, zaprawiony specjalista z zakresu rachunkowości budżetowej, podaje wzory księgowań.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-03-06
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Schematy podatkowe MDR 2020 jakie dane i informacje wypada

Schematy podatkowe MDR 2020 jakie dane i informacje wypada posiadać iżby wypełnić obowiązki raportowania dla do skarbników, głównych księgowych także innych pracowników służb finansowo-księgowych JST. Od 1.01.2019 r. wprowadzono nowe regulacje nakładające obowiązek raportowania schematów podatkowych. Ponieważ przepisy nie przewidują.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-02-22
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 podatki umowa zlecenie