Prawo pracy

foto

Zobacz dla kogo mikropożyczka 5000 w związku z panującą epidemią

Zobacz dla kogo mikropożyczka 5000 w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pęk tarczy antykryzysowej, na skutek któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie 5000 złotych na rzecz mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

świadczenie postojowe jak złożyć wniosek

świadczenie postojowe jak złożyć wniosek w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc dla samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą polegać świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Płaca minimalna 2020 budżetówce

Płaca minimalna 2020 budżetówce i Zatrudnieni przez zagraniczną agencję pracy Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na realizowaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców z początkiem w Polsce prawnie pracować będzie mln Ukraińców. W przyszłym roku liczba.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-17
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-11
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 podatki umowa zlecenie