Rachunkowość

foto

1 reguły prowadzenia ksiąg rachunkowych

Zobacz jak podpisać sprawozdanie fundacji i zależność sprawozdania finansowego – po raz pierwszy za 2019 rok nowy układ zgodnie z załącznikiem nr 6 do ustawy o rachunkowości! Obecne wydanie artykułu o fundacjach i stowarzyszeniach zważa szereg ogromnie ważnych zmian na rzecz fundacji i stowarzyszeń wynikających z nowelizacji ustawy o rachunkowości, bieżących od 26 stycznia 2019 r., w tym: 1).

Kategoria: Rachunkowość
Dodany: 2020-06-17
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Projekty unijne 2020 a vat i i Rola controllerów w procesach

Projekty unijne 2020 a vat i i Rola controllerów w procesach optymalizacyjnych. Przygotowanie budżetu przedsiębiorstwa. Celem Artykułu jest prezentacja procesu tworzenia budżetu. Podczas jednodniowego spotkania zaprezentujemy normy przygotowania budżetu zgodne z najlepszymi praktykami controllingu obowiązującymi w tym zakresie. Zarządy przedsiębiorstw, controllerzy, dyrektorzy pionów, kierownicy centrów odpowiedzialności, kierownicy.

Kategoria: Rachunkowość
Dodany: 2020-06-17
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Art wyjaśni krajowe standardy

Art wyjaśni krajowe standardy rachunkowości nr 5 pdf - artykuł o cash flow jest przekazanie praktycznej informacji dotyczącej sporządzania, wzajemnych relacji pomiędzy rachunkiem Cash Flow a bilansem i rachunkiem zysków i strat dodatkowo zdobycie umiejętności analizy rachunku przepływów pieniężnych (Cash Flow). Cel artykułu o cash flow: zapoznanie uczestników artykułu o cash flow z zasadami sporządzania.

Kategoria: Rachunkowość
Dodany: 2020-06-05
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Rachunkowość finansowa Przykłady

Rachunkowość finansowa - Przykłady praktyczne samodzielne od asystenta do biegłego rewidenta! - takie hasło jest myślą przewodnią art pomocnik ds. księgowości. To pierwszy, jakkolwiek niezwykle poważny krok na drodze kształcenia zawodowego księgowych, dla osób jakie w ostatnim czasie pracują w działach rachunkowości lub chcą wówczas taką pracę podjąć. Słuchacze poznają podstawy rachunkowości, podstawy działalności gospodarczej, podstawy podatków.

Kategoria: Rachunkowość
Dodany: 2020-06-05
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

wspólnota mieszkaniowa na czym polega i Koszty

wspólnota mieszkaniowa na czym polega i Koszty budowy. Podstawowym celem artykułu jest wyobrażenie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł poświęcony problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Kategoria: Rachunkowość
Dodany: 2020-05-31
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Rachunkowość budżetowa 2020

Rachunkowość budżetowa 2020 Majątek obrotowy w jednostki budżetowej celem artykułu jest przekazanie uczestnikom kompletnej wiedzy w obszarze rachunkowości jednostki budżetowej funkcjonującej również w podsektorze rządowym jakże i samorządowym sektora finansów publicznych Rachunkowość budżetowa przedstawiona zostanie uczestnikom.

Kategoria: Rachunkowość
Dodany: 2020-02-22
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 podatki umowa zlecenie